Amazon High Volume Hiring

Tymczasowy pracownik magazynowy - WRO

Identyfikator stanowiska: 180019992 | Bielany Wroclawskie, Poland

Firma Randstad poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko pracownika naszego centrum dystrybucji na Bielanach Wrocławskich. Idealny kandydat to osoba o wysokiej etyce pracy, dbająca o szczegóły, umiejąca wykonac zadania w wyznaczonym czasie oraz dbająca o dobro klientów, gdyż praca wiąże się z realizacją ich zamówień.
 
Oferujemy atrakcyjną stawke godzinową, do 15% premii oraz liczne bonusy (m.in. obiad za 1 zl, darmowy dojazd pracowniczy). Stwarzamy naszym pracownikom mozliwość rozwoju zawodowego- zatrudnienia bezpośrednio w firmie Amazon i rekrutowania się na inne stanowiska.

Do obowiązków pracownika centrum dystrybucji należy między innymi wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów, przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych. Ponadto osoba na tym stanowisku może być zobowiązana do pobierania zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych, pakowania i wysyłania zamówionych przez klienta towarów, odbierania produktów oraz kompleksowego rozwiązywania problemów. Pracownicy centrum dystrybucji powinni rozumieć specyfikę zakładów produkcyjnych, stosować się do standardów bezpieczeństwa, jakości oraz produkcji. W zależności od potrzeb pracownik może być zobowiązany do obsługi sprzętu zmechanizowanego (np. wózka widłowego lub platformy na podnośniku).
 

Wymagane kwalifikacje:
- Ukończone 18 lat
- Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym (rownież zmiana nocna i praca w sobotę lub niedzielę)
- Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
- Brak przeciwwskazań do dluższego stania lub chodzenia

Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda praca w Amazon oraz jak funkcjonują nasze europejskie Centra Logistyki E-Commerce.

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy z komputerem
- Świetne umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu
- Pozytywne nastawienie do pracy
- Orientacja na kulturę bezpieczeństwa

Oferujemy atrakcyjną stawkę godzinową 20 zł/h i comiesięczą premię do 15%. Aplikuj już dziś!

W razie problemów z aplikacją lub w celu uzyskania informacji zadzwoń na naszą infolinię: 00 800 491 18 38


Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla Ciebie w jaki sposób przetwarzamy informacje o Tobie, dlatego doceniamy Twoje zaufanie w to, że robimy to uważnie i rozsądnie. Proszę zapoznaj się z naszą  Polityką Prywatności,  aby dowiedzieć się więcej o tym w jaki sposób zbieramy, wykorzystujemy i przekazujemy dane osobowe naszych kandydatów. Klikając "Akceptuję":
1. uznajesz, że przeczytałeś opis pracy na stanowisko, które się ubiegasz i że rozumiesz podstawowe wymagania niezbędne do wykonywania pracy;

Kliknij "Potrzebujesz pomocy?"i zostaw swoje dane kontaktowe. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Kliknij "Złóż podanie" żeby wypełnić aplikację online.