Amazon High Volume Hiring

Pracownik magazynowy - Adecco

Identyfikator stanowiska: 170012129 | Bielany Wroclawskie, Poland

Firma Adecco poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko pracownika naszego centrum dystrybucji na Bielanach Wrocławskich. Idealny kandydat to osoba o wysokiej etyce pracy, dbająca o szczegóły, umiejąca wykonac zadania w wyznaczonym czasie oraz dbająca o dobro klientów, gdyż praca wiąże się z realizacją ich zamówień.                                           
 

Oferujemy atrakcyjną stawke godzinową, do 15% premii oraz liczne bonusy (m.in. obiad za 1 zl, darmowy dojazd pracowniczy). Stwarzamy naszym pracownikom mozliwość rozwoju zawodowego- zatrudnienia bezpośrednio w firmie Amazon i rekrutowania się na inne stanowiska.


Do obowiązków pracownika centrum dystrybucji należy między innymi wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów, przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych. Ponadto osoba na tym stanowisku może być zobowiązana do pobierania zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych, pakowania i wysyłania zamówionych przez klienta towarów, odbierania produktów oraz kompleksowego rozwiązywania problemów. Pracownicy centrum dystrybucji powinni rozumieć specyfikę zakładów produkcyjnych, stosować się do standardów bezpieczeństwa, jakości oraz produkcji. W zależności od potrzeb pracownik może być zobowiązany do obsługi sprzętu zmechanizowanego (np. wózka widłowego lub platformy na podnośniku).


Stawka godzinowa: 16.00 PLN (brutto)

Nowa stawka 18.50 PLN na godzinę wejdzie w życie z dniem 1 września 2018 r.

Wymagane kwalifikacje:
- Ukończone 18 lat
- Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym (rownież zmiana nocna i praca w sobotę lub niedzielę)
- Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
- Brak przeciwwskazań do dluzszego stania lub chodzenia

Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda praca w Amazon oraz jak funkcjonują nasze europejskie Centra Logistyki E-Commerce oraz centrum Amazon wykorzystujące nowoczesną technologię Amazon Robotics.

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy z komputerem
- Świetne umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu
- Pozytywne nastawienie do pracy
- Orientacja na kulturę bezpieczeństwa
 
W razie problemów z aplikacją lub w celu uzyskania informacji zadzwoń na naszą infolinię:
22 230 91 11(taryfa wg. operatora)