Amazon High Volume Hiring

Pracownik magazynowy - WRO1

Identyfikator stanowiska: 180017098 | Bielany Wroclawskie, Poland

Firma Amazon poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko pracownika naszego centrum realizacji zleceń w następującej lokalizacji: Bielany Wrocławskie (magazyn WRO1) . Idealny kandydat powinien charakteryzować się wysoką etyką pracy, dbałością o szczegóły, umiejętnością terminowej realizacji zadań oraz troszczenia się o klientów, gdyż wiąże się to z realizacją ich zamówień.
 
Do obowiązków pracownika centrum realizacji zamówień należy między innymi wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów, przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych. Ponadto osoba na tym stanowisku może być zobowiązana do pobierania zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych, pakowania i wysyłania zamówionych przez klienta towarów, odbierania produktów oraz kompleksowego rozwiązywania problemów. Pracownicy centrum realizacji zamówień powinni rozumieć specyfikę zakładów produkcyjnych, stosować się do standardów bezpieczeństwa, jakości oraz produkcji. W zależności od potrzeb pracownik może być zobowiązany do obsługi sprzętu zmechanizowanego (np. wózka widłowego lub platformy na podnośniku).
 
 
W przypadku kandydatów, którzy przejdą pomyślnie proces rekrutacji, zostanie przeprowadzona weryfikacja wcześniejszego zatrudnienia.


 

 

Wymagane kwalifikacje:
- Ukończone 18 lat
- Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
- Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
- Brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10–12 godzin

Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda praca w Amazon oraz jak funkcjonują nasze europejskie Centra Logistyki E-Commerce.

Preferowane kwalifikacje:
- Doświadczenie w pracy z komputerem
- Świetne umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy   udzielanej członkom zespołu
- Nietuzinkowe myślenie; poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań 
- Pozytywne nastawienie do pracy
- Orientacja na kulturę bezpieczeństwa

Oferujemy atrakcyjną stawke godzinową 18.50 zł/h i bonus świąteczny 1300 zł. Aplikuj już dziś!

Jeżeli masz pytania dotyczące kwestii technicznych związanych z procesem aplikowania, zadzwoń: 800 060 081.