Amazon High Volume Hiring

Pracownik magazynowy - KTW1 - 20h Direct (Reg)

Identyfikator stanowiska: 180012740 | Sosnowiec, Poland

Firma Amazon poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko pracownika naszego centrum dystrybucji w Sosnowcu - KTW1. Idealny kandydat powinien charakteryzować się wysoką etyką pracy, dbałością o szczegóły, umiejętnością terminowej realizacji zadań oraz troszczenia się  o klientów, gdyż wiąże się to z realizacją ich zamówień.      

                                   
Do obowiązków pracownika centrum dystrybucji należy między innymi wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów, przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych. Ponadto osoba na tym stanowisku może być zobowiązana do pobierania zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych, pakowania i wysyłania zamówionych przez klienta towarów oraz odbierania produktów. Zadania obejmują również obsługę doku rozładunkowego, odbiór i rozmieszczanie ładunku. Zakres czynności wymaga  użycia narzędzi i materiałów, w tym m.in.: pudeł kartonowych, bezpiecznych noży, maszyn nakładających taśmę klejącą, maszyn etykietujących oraz plastikowych skrzynek. Pracownicy centrum dystrybucji powinni rozumieć specyfikę zakładów produkcyjnych, stosować się do standardów bezpieczeństwa, jakości oraz produkcji. W zależności od potrzeb pracownik może być zobowiązany do obsługi sprzętu zmechanizowanego (np. wózka widłowego lub platformy na podnośniku), w przypadku posiadania właściwych uprawnień.

Oferujemy: 
 
 • Stabilne zatrudnienie na umowe o prace z Amazon
 • Atrakcyjną stawkę godzinową 15,00 zł brutto;
 • Bonus do 15%;
 • Prywatną opiekę medyczną;
 • Ubezpieczenie na życie;
 • Darmowy transport do i z prac
  

Wymagane kwalifikacje:
 • Ukończone 18 lat;
 • Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym;
 • Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim;
 • Brak przeciwwskazań do dłuższego stania/chodzenia
Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda praca w Amazon oraz jak funkcjonują nasze europejskie Centra Logistyki E-Commerce.

Preferowane kwalifikacje:
 • Doświadczenie w pracy z komputerem;
 • Świetne umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu;
 • Nietuzinkowe myślenie, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań;
 • Pozytywne nastawienie do pracy;
 • Orientacja na kulturę bezpieczeństwa
 
                          Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń pod numer Rekrutacji:  327 843 901
 


Amazon podchodzi poważnie do ochrony danych osobowych dlatego Twoje dane osobowe będzie przetwarzać zgodnie z prawem. W szczególności, nie udostępniamy Twoich danych osobowych osobom trzecim bez Twojej zgody, chyba że prawo zezwala na takie działanie. Firma Amazon będzie przechowywać dane osobowe w elektronicznej bazie danych prowadzonej przez Amazon.com Services, Inc. w Stanach Zjednoczonych lub jednej z jej spółek zależnych. Aby uzyskać pełne informacje na temat przetwarzania danych osobowych w Amazon, kliknij tutaj http://www.amazon.jobs/.

Klikając "Akceptuję":
1. uznajesz, że przeczytałeś opis pracy na stanowisko, które się ubiegasz i że rozumiesz podstawowe wymagania niezbędne do wykonywania pracy;
2. Zgadasz się na przetwarzanie, analizę i ocenę danych osobowych przez Amazon, salesforce.com lub inne upoważnione do tego spółki zależne, w celach aplikacji oraz innych uzasadnionych biznesowo potrzeb. Dla uniknięcia wątpliwości, "przetwarzanie" danych osobowych będzie obejmować, ale nie ogranicza się do: zbierania, odbioru, nagrywania, organizowania, sortowania, przechowywania, aktualizacji i zmiany, używania, rozpowszechniania, rozprowadzania, łączenia, blokowania, usuwania lub niszczenia danych osobowych.
3. Zgoda, aby firma Amazon mogła zachować dane osobowe po zakończeniu procesu rekrutacji na potrzeby monitorowania procesów rekrutacyjnych oraz aby dane te mogły być przechowywane w elektronicznej bazie danych w USA.

Przed kliknięciem przycisku Akceptuję. przeczytaj cały opis stanowiska.