Amazon High Volume Hiring

Pracownik magazynowy cały etat - SZZ1

Identyfikator stanowiska: 190024376 | Szczecin, Poland

Firma Amazon poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko pracownika naszego centrum dystrybucji w Kołbaskowie - SZZ1. Idealny kandydat powinien charakteryzować się wysoką etyką pracy, dbałością o szczegóły, umiejętnością terminowej realizacji zadań oraz troszczenia się o klientów, gdyż wiąże się to z realizacją ich zamówień.    

                                     
Do obowiązków pracownika centrum dystrybucji należy między innymi wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów, przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych. Ponadto osoba na tym stanowisku może być zobowiązana do pobierania zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych, pakowania i wysyłania zamówionych przez klienta towarów oraz odbierania produktów. Zadania obejmują również obsługę doku rozładunkowego, odbiór i rozmieszczanie ładunku. Zakres czynności wymaga  użycia narzędzi i materiałów, w tym m.in.: pudeł kartonowych, bezpiecznych noży, maszyn nakładających taśmę klejącą, maszyn etykietujących oraz plastikowych skrzynek. Pracownicy centrum dystrybucji powinni rozumieć specyfikę zakładów produkcyjnych, stosować się do standardów bezpieczeństwa, jakości oraz produkcji. W zależności od potrzeb pracownik może być zobowiązany do obsługi sprzętu zmechanizowanego (np. wózka widłowego lub platformy na podnośniku), w przypadku posiadania właściwych uprawnień.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z Amazon
- Pierwsza umowa o pracę na okres 3 miesięcy
- Atrakcyjną stawkę godzinową: 20.00 zł brutto
- Bonus do 15%
- Prywatną opiekę medyczną
- Ubezpieczenie na życie
- 26 dni płatnego urlopu
- Pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin
 

Oferujemy atrakcyjną stawke godzinową 20.00 zł/h. Aplikuj już dziś! 


Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń pod numer Rekrutacji:  800-060-601 Numer Bezpłatny lub napisz do nas kontakt@amazon.pl

Wymagane kwalifikacje:

- Ukończone 18 lat
- Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
- Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
- Brak przeciwskazan do dłuższego stania/chodzenia

Poznaj Centrum Logistyki Amazon w Europie – wykorzystujące nowoczesną technologię Amazon Robotics.

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy z komputerem
- Świetne umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy   udzielanej członkom zespołu
- Nietuzinkowe myślenie; poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań 
- Pozytywne nastawienie do pracy
- Orientacja na kulturę bezpieczeństwa
 


Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla Ciebie w jaki sposób przetwarzamy informacje o Tobie, dlatego doceniamy Twoje zaufanie w to, że robimy to uważnie i rozsądnie. Proszę zapoznaj się z naszą  Polityką Prywatności,  aby dowiedzieć się więcej o tym w jaki sposób zbieramy, wykorzystujemy i przekazujemy dane osobowe naszych kandydatów. Klikając "Akceptuję":
1. uznajesz, że przeczytałeś opis pracy na stanowisko, które się ubiegasz i że rozumiesz podstawowe wymagania niezbędne do wykonywania pracy;

Kliknij "Potrzebujesz pomocy?"i zostaw swoje dane kontaktowe. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Kliknij "Złóż podanie" żeby wypełnić aplikację online.