Amazon High Volume Hiring

Pracownik magazynowy - WRO5

Identyfikator stanowiska: 190026112 | Okmiany, Poland

 

Firma Amazon poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko pracownik magazynowy do naszego centrum dystrybucji w Okmianach k/Bolesławca - WRO5. Idealny kandydat powinien charakteryzować się wysoką etyką pracy, dbałością o szczegóły, umiejętnością terminowej realizacji zadań oraz troszczenia się o klientów, gdyż wiąże się to z realizacją ich zamówień.                                          

Do obowiązków pracownika centrum dystrybucji należy między innymi wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów, przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych. Ponadto osoba na tym stanowisku może być zobowiązana do pobierania zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych, pakowania i wysyłania zamówionych przez klienta towarów, odbierania produktów oraz kompleksowego rozwiązywania problemów. Pracownicy centrum dystrybucji powinni rozumieć specyfikę zakładów produkcyjnych, stosować się do standardów bezpieczeństwa, jakości oraz produkcji. W zależności od potrzeb pracownik może być zobowiązany do obsługi sprzętu zmechanizowanego (np. wózka widłowego lub platformy na podnośniku).

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z Amazon
- Pierwsza umowa o pracę na okres 3 miesięcy
- Atrakcyjną stawkę godzinową: 20.00 zł brutto
- Bonus do 15%
- Prywatną opiekę medyczną
- Ubezpieczenie na życie

 

 
Wymagane kwalifikacje:
- Ukończone 18 lat
- Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
- Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
- Brak przeciwwskazań do stania/chodzenia

Preferowane kwalifikacje:
- Doświadczenie w pracy z komputerem
- Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi lub gotowosc do podjęcia szkolenia w celu zdobycia uprawnień
- Świetne umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu
- Nietuzinkowe myślenie; poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań 
- Pozytywne nastawienie do pracy
- Orientacja na kulturę bezpieczeństwa


W przypadku kandydatów, którzy przejdą pomyślnie proces rekrutacji, zostanie przeprowadzona weryfikacja wcześniejszego zatrudnienia.

Jeżeli masz pytania dotyczące kwestii technicznych związanych z procesem aplikowania, zadzwoń: 00 22 307 82 80.

Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda praca w Amazon oraz jak funkcjonują nasze europejskie Centra Logistyki E-Commerce.
 


Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla Ciebie w jaki sposób przetwarzamy informacje o Tobie, dlatego doceniamy Twoje zaufanie w to, że robimy to uważnie i rozsądnie. Proszę zapoznaj się z naszą  Polityką Prywatności,  aby dowiedzieć się więcej o tym w jaki sposób zbieramy, wykorzystujemy i przekazujemy dane osobowe naszych kandydatów. Klikając "Akceptuję":
1. uznajesz, że przeczytałeś opis pracy na stanowisko, które się ubiegasz i że rozumiesz podstawowe wymagania niezbędne do wykonywania pracy;

Kliknij "Potrzebujesz pomocy?"i zostaw swoje dane kontaktowe. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Kliknij "Złóż podanie" żeby wypełnić aplikację online.